ALTEC spol. s r.o.

Automatické zařízení pro plnění pastovitých a gelových hmot PPH

CZ  EN  RU

Automatické zařízení pro plnění pastovitých a gelových hmot PPH

Zařízení k objemovému plnění gelových a pastovitých hmot s vysokou viskozitou a s obsahem pevných částí do skleněných a plastových obalů v potravinářském, kosmetickém a farmaceutickém průmyslu.

Plnič je konstruován jako pneumatický stroj s pístovým dávkovačem a rotačním šoupátkem oddělujícím sání od výtlaku. Plnicí ventily jsou pneumaticky uzavírané se zpětným nasátím zpracovávaného média v okamžiku výměny plněných lahví. Dle druhu média je možné provedení se sjížděním plnicích ventilů do láhve. Plněný objem je snadno nastavitelný v celém rozsahu provedení bez jakékoliv demontáže. Přísun prázdných a odsun naplněných lahví je zajišťován destičkovým dopravníkem, krokování je provedeno pneumatickou zarážkou. Před a za plničem jsou umístěna čidla sledující dostatečnou zásobu prázdných resp. odsun naplněných lahví.

Dle požadovaného výkonu je možné zvolit zařízení s 1, 2 příp. 4 plnicími místy. Výkon je ovlivněn plněným objemem a charakterem plněného média. Části plniče, kterými prochází zpracovávaný produkt, jsou snadno rozebíratelné a čistitelné. Celé zařízení je vyrobeno z nerezavějící oceli a dalších zdravotně nezávadných materiálů.


Základní technické údaje:

Kapacita (cyklů/h při nastaveném objemu 500ml)
cca 650
Plněný objem (ml)
0 - 100
0 - 250
0 - 500
0 - 1000
Napětí (V/Hz)
3 x 400/50
Příkon (W)
800
Spotřeba tlak. vzduchu 0,6 MPa (m3/h)
1,2
Rozměry
půdorys (mm)
700 x 1200
výška (mm)
2000
ALTEC, spol. s r.o. - netkatalog.czPotravinářské stroje, zařízení - netkatalog.cz
ALTEC spol. s r.o.
Sokolohradská 1745
583 01 Chotěboř
Česká republika

tel./fax: +420 569 626 401
e-mail:
altec@altec-chotebor.cz

tisk stránky | mapa stránek
edited by n.e.s.p.i.