ALTEC spol. s r.o.

Třídící zařízení pásové TZP

CZ  EN  RU

Třídící zařízení pásové TZP

Zařízení pro orientaci uzávěrů a jejich dopravu k uzavíračce lahví.

TZP je výkonné a velmi spolehlivé zařízení určené pro dopravu a orientaci uzávěrů. Zařízení umožňuje zpracovávat uzávěry nebo obaly, které mají jednoznačně definované těžiště ve vrchní nebo spodní části a jejichž průměr je větší než jejich výška.

Princip funkce

Uzávěry jsou z násypky vynášeny dopravním pásem osazeným příčkami. Během vstupu na svislou část dopravníku přepadávají nesprávně orientované uzávěry zpět do násypky. V horní části zařízení jsou uzávěry z dopravníku přesouvány shrnovací lištou do výpadu orientátoru, na který je připojena dráha uzávěrů.

Možnosti provedení

Zařízení je vyráběno v těchto výkonových provedeních:

  • TZP 1 - do 8000 ks/hod
  • TZP 2 - nad 8000 ks/hod
  • TZP S - speciální provedení

Orientátor může být dodán jako součást uzavíracího zařízení nebo jako samostatný stroj s vlastní elektroinstalací včetně čidel v dráze uzávěrů. Výpad uzávěrů do dráhy může být na levé nebo pravé straně orientátoru. Zařízení je vždy dodáváno pro konkrétní druh uzávěrů.

Uspořádání zařízení,
t.j. výška a umístění orientátoru, je navrhováno s ohledem na dispoziční řešení linky. Orientátor a uzavírací zařízení jsou propojené dráhou uzávěrů. Pro správnou funkci a dostatečný přísun uzávěrů k uzavíracím hlavám musí mít dráha odpovídající sklon. Vzhledem k vyššímu výkonu třídicího zařízení proti výkonu uzavíračky lahví je orientátor vybaven čidlem pro sledování množství uzávěrů v dráze a řídicí automatikou pohonu.

A (mm)
B (mm)
C (mm)
D (mm)
TZP 1
dle zadání
cca 1050
600
640
TZP 2
dle zadání
cca 1150
800
780
TZP 3
dle zadání
cca 1150
dle zadání
dle zadání
ALTEC, spol. s r.o. - netkatalog.czPotravinářské stroje, zařízení - netkatalog.cz
ALTEC spol. s r.o.
Sokolohradská 1745
583 01 Chotěboř
Česká republika

tel./fax: +420 569 626 401
e-mail:
altec@altec-chotebor.cz

tisk stránky | mapa stránek
edited by n.e.s.p.i.